• Kola a kladky
    Největší světový výrobce koleček. Tisíce produktů v nosnostech od 10 kg do 20 tun.
    Kola a kladky

Räder-VogelRÄDER-VOGEL
je německým lídrem na trhu výroby kol a koleček. Společnost byla založena v roce 1946. Centrála společnosti se nachází ve městě Hamburg v Německu. Cílem společnosti je nabídnout svým zákazníkům nejlepší služby s orientací na kvalitu, napřímo nebo prostřednictvím celosvětové obchodní sítě svých partnerů. V průběhu více než 65 let inženýři a technici této společnosti vyvinuli širokou škálu produktů určených pro oblasti: potrubní stavebnictví, podzemní a tunelové stavebnictví, drive technologie, heavy-duty přeprava a v neposlední řadě i pro oblast týkající se manipulačního průmyslu. Čemat získal výhradní zastoupení značky Räder-Vögel v roce 2006 a od tohoto roku nabízí produkty tohoto světového výrobce kol a koleček zahrnující kladky, obruče, kola a kolečka z patentovaných polyuretanových materiálů Vulkollan®, Pevopur®, Tractothan® a Pevodyn ® (představen v roce 2012) a další. Nosnost námi nabízených výrobků se pohybuje od 10 do 20.000 kg.

V naší nabídce naleznete nejpoužívanější produkty, tedy více než 3.000 položek, s jejichž výběrem Vám pomůže náš generátor koleček. Nabízíme sortiment, který je vhodný do klasických prostorů, a také do prostředí s vysokou prašností, vlhkostí, vysokým rozsahem teplot či intenzivními vibracemi.

Pro bližší informace o produktech výrobce RÄDER-VOGEL a postoupení poptávky / objednávky kontaktujte našeho produktového manažera:

Bc. Tomáš Gabrhel, email: gabrhel@cemat.cz


Navštivte stránky výrobce RÄDER-VOGEL zde


sídloDíky sídlu a výrobním závodům našeho dodavatele v německém Hamburgu jsme schopni velmi rychle uspokojit prakticky jakýkoli požadavek.

Nejmodernější technologické postupy výroby kol z nejkvalitnějších materiálů jakými jsou Vulkollan®, Pevopur® nebo Tractothan® zajišťují trvale vysokou kvalitu ČEMATem dodávaných koleček.provozDíky přísné kontrole ve všech fázích výroby dosahují kola v nabídce ČEMATu vysokého standardu kvality a splňuje požadavky mezinárodní normy ISO 9001:2000.


Vyberte si nejkomplexnější nejvýkonnější nejužitečnější kola a kladky pro Vaši potřebu.

ČEMAT nabízí produkty společnosti RÄDER VOGEL,
největšího světového výrobce kol a kladek z patentovaného unikátního materiálu VULKOLLAN®.
Již od roku 2006 má ČEMAT výhradní zastoupení v prodeji těchto unikátních produktů.


Vyberete
Objednáte
Dovezeme
A pak pracujete!